| SKU# | DW-1627-89 |
| Material | BPA-free Eastman Tritan™ Material |
| Product Dimension | 10.04in H X 3.39in W X 3.07in D |
| Decoration Methods | Print SilkScreen, Digital Color Print |
| Imprint Method | Printed, Full Color |
| Imprint Area | 4in H x 3.4in W |
| Capacity | 20 oz |
| Product Weight | 5.60 Ounce |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
CamelBak Thrive™ 20oz Flip Straw Bottle — Eco-Friendly Sip
Quick, easy and clear instructions. Great Site

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7