| SKU# | DW-1627-12 |
| Material | Polypropylene |
| Product Dimension | 9.25in H X 2.75in W X 2.75in D |
| Decoration Methods | Print SilkScreen |
| Imprint Method | Printed, Full Color |
| Imprint Area | 2.5in H x 3.75in W |
| Capacity | 21 oz |
| Product Weight | 4.00 Ounce |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
CamelBak Podium® 3.0 Chill 21oz — Cold Hydration On-the-Go
Easy to navigate site and price breaks are listed and clearly visible which I greatly appreciate!

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7