| SKU# | DW-1628-41 |
| Material | 18/8 Grade Stainless Steel inner wall with Stainless Steel Outer |
| Product Dimension | 6.97in H X 4.17in W X 4.33in D |
| Decoration Methods | Print SilkScreen, Laser |
| Imprint Method | Printed, Full Color, Laser Engraved |
| Imprint Area | 4in H x 2.63in W |
| Capacity | 24 oz |
| Product Weight | 1.09 Pound |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Arctic Zone® Titan Thermal HP® Copper Mug 24oz
Easy to navigate site and price breaks are listed and clearly visible which I greatly appreciate!

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7