| SKU# | AAT-WCG100-025 |
| Material | ABS |
| Product Dimension | 2.13in x 1.54in x 1.06in |
| Product Weight | 2.19 oz |
| Imprint Method | Blank, UV Printing Full Color |
| Imprint Area | 1.57in x 1.18in |
| Imprint Location | Front, Back |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
La Grange 20W Wall Charger for fast and reliable charging
Quick, easy and clear instructions. Great Site

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7