| SKU# | DW-1603-19 |
| Material | Stainless Steel |
| Product Dimension | 5.91in H X 3.94in W X 5.91in D |
| Decoration Methods | Print SilkScreen, Laser |
| Imprint Method | Printed, Full Color, Laser Engraved |
| Imprint Area | 1.5in H x 1.5in W |
| Capacity | 24 oz |
| Product Weight | 1.00 Pound |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Stanley Adventure Big Grip Stein 24oz, Rugged & Insulated
Quick, easy and clear instructions. Great Site

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7