| SKU# | DW-1603-02 |
| Material | 90% Recycled 18/8 Stainless Steel |
| Product Dimension | 12.52in H X 3.54in W X 5.43in D |
| Decoration Methods | Print SilkScreen, Laser |
| Imprint Method | Printed, Full Color, Laser Engraved |
| Imprint Area | 3.50in H x 2.51in W |
| Capacity | 30 oz |
| Product Weight | 1.21 Pounds |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Stanley Quencher H2.O FlowState™ 30oz Tumbler, Cold Sip
Ordering is quick and simple and the representatives are very helpful with placing orders.

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7