| SKU# | AAT-PWB258-017 |
| Material | ABS |
| Product Dimension | 2.80in x 0.62in x 5.40in |
| Product Weight | 5.98 oz |
| Imprint Method | Blank, UV Printing Full Color |
| Imprint Area | Front - 2.25in X 4.52in, Back - 2.25in X 3.15in |
| Imprint Location | Front, Back |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Tarzana 10,000mAh Power Bank for fast, reliable charging
Easy to navigate site and price breaks are listed and clearly visible which I greatly appreciate!
100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7