| SKU# | DW-1601-94 |
| Material | 18/8 Grade Stainless Steel |
| Product Dimension | 4.50in H X 5.00in W X 3.43in D |
| Decoration Methods | Color Print SilkScreen |
| Imprint Method | Color Print SilkScreen |
| Imprint Area | 1.75in H x 2in W |
| Capacity | 12 oz |
| Product Weight | 11.20 Ounce |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Hydro Flask® Coffee Mug 12oz, Keeps Coffee Hot Longer
easy to order

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7