| SKU# | DW-1601-92 |
| Material | 18/8 Grade Stainless Steel |
| Product Dimension | 9.40in H X 3.58in W X 3.58in D |
| Decoration Methods | Print SilkScreen, Digital Color Print, Laser |
| Imprint Method | Printed, Full Color, Laser Engraved |
| Imprint Area | 4in H x 4.88in W |
| Capacity | 32 oz |
| Product Weight | 15.68 Ounce |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
It’s perfect for outdoor adventures, workouts, travel, and everyday us
Awesome products and great service. The staff was very helpful in creating satisfying products.

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7