| SKU# | AAT-WCG85-023 |
| Material | ABS |
| Product Dimension | 1.80in x 0.84in x 2.84in |
| Product Weight | 1.80 oz |
| Imprint Method | UV Printing Full Color |
| Imprint Area | 2.09in x 1.06in |
| Imprint Location | Front |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Anson UL listed 18W wall charger with QC3.0 fast charge
Good prices, lots of options!

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7