| SKU# | DWSC-021 |
| Material | Foam |
| Imprint Method | UV Printing |
| Capacity | 6oz/8oz/12oz/16oz |
| Size | 6oz Size - 3.3in x 2.9in |
| Size | 8oz Size - 3in x 3.1in |
| Size | 12oz Size - 4.4in x 3.5in |
| Size | 16oz Size - 5.47in x 3.5in |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Cafe Craze Styrofoam Cups for Hot and Cold Beverage Convenience.
Easy to navigate site and price breaks are listed and clearly visible which I greatly appreciate!

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7