| SKU# | TB-001 |
| Economy Non-Woven Tote Bag Material | 80g Polypropylene |
| Promotional Non Woven Tote Bag Material | 80g Polypropylene |
| Large Grocery Tote Bag Material | 80g Water-Resistant Polypropylene |
| Medium Grocery Tote Bag Material | 80g Water-Resistant Polypropylene |
| Economy Drawstring Bag Material | Non-Woven Polypropylene |
| Nylon Drawstring Bag Material | 420D Nylon |
| Tone Cotton Canvas Bag Material | 6 oz. 100% Cotton |
| Two Tone Cotton Tote Bag Material | 12oz Polyester Cotton |
| Economy Cotton Tote Bag Material | 6 oz. Cotton Canvas |
| Small Cotton Canvas Tote Bag Material | 6 oz. Cotton Canvas |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Quick, easy and clear instructions. Great Site

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7