| SKU# | CP-413 |
| Material | Plastic |
| Size | 5 13/32in L x 27/64in DIA |
| Imprint Method | Printed, Full Color |
| Printed Imprint Area | 1.88in W x 0.5in H |
| Full Color Imprint Area | 2in W x 0.25in H |
| Tip Type | Ballpoint |
| Artwork Template | Click here to Download Template |
Eye-Catching Mardi Gras® Night Pen for Events
Quick, easy and clear instructions. Great Site

100% Satisfaction Guaranteed: While rare, one or two of our packages may experience transit delays. If your event has already passed and you can no longer use the product, we will issue a 100% refund — no questions asked. Click here to view our Terms and Conditions.
Color may be subject to slight variances between different browsers & devices. We will match color selections as closely as possible using PMS codes.
If you don't approve our artwork by 4 PM, the delivery date may change.
We have a team of experts ready to assist you with any questions or concerns you may have. Available 24/7